Згідно з дослідженням, проведеним співробітниками Школи менеджменту Реді Каліфорнійського університету в Сан-Дієго, постійне використання телефонів може негативно впливати на соціальні взаємодії людей.
Середня людина перевіряє телефон майже 100 разів на день, проводячи за екраном більше п’яти годин, пише tehnofan.com.ua.
У новому дослідженні вчені вирішили перевірити, чи існує взаємозв’язок між активним використанням смартфонів та довірою між незнайомими людьми. У межах експерименту групу піддослідних розділили на частини. Першою дозволили користуватись гаджетами. Других попросили почекати, забравши смартфони.
Учасників розбили на пари, щоби зіграти у просту гру на довіру. Досвідченим пропонували помножити банк, якщо вони поділяться їм зі своїм партнером. Ті, хто не мав смартфонів, охочіше і частіше ділилися з іншими. З іншого боку, вони давали своєму партнеру більше, ніж отримали самі.
Дослідження підтвердило теорію, що спілкування сприяє довірі, тоді як відсутність зорового контакту робить людей менш відкритими. Прибираючи телефони у присутності незнайомців, можна підвищити рівень довіри до них. За менш активного використання смартфонів діти могли б розвинути більше соціальних навичок у школах. А обмеження використання гаджетів на роботі може зробити колектив згуртованішим.
Голова "Братства" Дмитро Корчинський заявив, що його хочуть вбити. Про це він сказав у відеозверненні.…
У 117 бригаді після скандалу та публічних скарг бійців зняли керівництво 155 батальйону. З квітня…
Колишній міністр економіки України, президент Київської школи економіки (КШЕ) Тимофій Милованов заявив, що журналістка Яніна Соколова нібито…
Відновлення ваги після дієти або програми схуднення є дуже поширеним явищем. Згідно з новими дослідженнями, "пам’ять" жирових клітин…
Чимало українців, можливо, не знають, що спадкове майно оподатковується. Хоча спеціального збору за спадок немає,…
Росія поставила Північній Кореї понад мільйон барелів нафти за зброю і солдатів. Про це повідомляє…