Новини світу

У боях із терористами ХАМАС у Секторі Гази загинув син колишнього начальника Генерального штабу Армії оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ) та нинішнього міністра в уряді Гаді Айзенкота – Галь Айзенкот. Він був резервістом. 

Колишній телеведучий американського каналу Fox News Такер Карлсон стверджує, що глава Пентагону Ллойд Остін пригрозив членам Палати представників США відправити їхніх родичів на війну з Російською Федерацією. 

Голова зовнішньої розвідки президента Росії Сергій Наришкін заявив у четвер, 7 грудня, Сполученим Штатам, що підтримка України з боку Заходу перетворить конфлікт на “другий В’єтнам”, який переслідуватиме Вашингтон протягом багатьох років.

Польське Центральне бюро по боротьбі з корупцією заарештувало колишнього заступника міністра енергетики і колишнього сенатора Адама Г., відповідального за управління гірничодобувною промисловістю, за звинуваченням у корупційних діяннях. 

Зараз доба на планеті Земля становить 24 години, але так було не завжди – і так буде не завжди. Це не статична константна величина, як думає переважна більшість населення планети, тому колись доба буде й 25 годин.

6 грудня президент США Джо Байден виступив із публічним зверненням до Конгресу. Головна тема звернення — заклик до конгресменів підтримати пакет національної безпеки й допомоги Україні. 

Американський журнал Time назвав «Людиною року» 33-річну американську співачку Тейлор Свіфт, володарку 11 нагород Греммі. Минулого року редакція видання обрала головною персоною 2022-го – президента України Володимира Зеленського та «український дух».