Про проект

Експерт – український діловий, інформаційний портал, що працює на медіа ринку з 2014 року та висвітлює найважливіші події в Україні та світі.

Портал Експерт працює цілодобово та охоплює низку тем – від політичних та економічних до розважальних. Щоб кожен читач був у курсі поточних подій, а також завжди знаходив для себе щось важливе, корисне та цікаве.

Наші матеріали публікуються двова мовами – українською та англійською. Англомовна версія сайту була запущена у 2023 році, основна мета якої – збільшення присутності українських медіа та інформації про Україну безпосередньо з України в інтернет просторі. Ми прагнемо надати перевірену інформацію про війну та інші події в Україні з перших рук якомога ширшій аудиторії.

Команда Експерту у своїй роботі дотримується редакційної політики та стандартів видання. Наші автори – провідні українські журналісти. Кожен з них є експертом у своїх темах.

Місія нашого видання – оперативно та точно інформувати читачів щодо подій, які відбуваються в Україні та за кордоном. Найповніше розкривати найважливіші та найактуальніші теми, простими словами пояснювати складні процеси, давати різні точки зору.

Наші головні принципи:

  • об’єктивність – ми надаємо нашим читачам факти, без підтримання будь-яких сторін, без викривлення інформації;
  • точність – ми ретельно перевіряємо факти та надаємо лише надійну інформацію з першоджерел;
  • актуальність – ми завжди оперативно інформуємо читачів про важливі актуальні події;
  • прозорість – ми відкриті щодо своїх джерел отримання інформації;
  • незалежність – ми не підтримуємо інтересів жодної партії, корпорації, виключаємо можливість пропаганди і маніпуляції думкою читача. Крім того, Експерт – це онлайн-ЗМІ в Україні, яке належить не олігархам, а медіа-бізнесмену.