Посів овочів та зелені на зиму має багато переваг. Насамперед, при осінній сівбі можна отримати вітаміни вже навесні.
Це також допомагає уникнути весняних примх погоди. Адже сходи овочів і зелені, посіяних на зиму, вже мало реагують на погодні умови, пише Gazeta.ua.
Зазвичай на зиму сіють буряк, салат, кріп, моркву, петрушку, пастернак. А також редис, щавель, крес-салат, гірчицю салатну, фенхель, цибулю-чорнушку, цибулю на ріпку та селеру.
При цьому важливо пам’ятати, що насіння має бути сухим. Замочене, набрякле або проросле насіння восени висівати не варто.
Для підзимової сівби потрібно правильно обрати ділянку. Вона має бути з легким родючим ґрунтом та добре прогріватися. Грядку готують заздалегідь, щоб земля на час сівби встигла осісти.
Якщо посіяти овочі та зелень занадто рано, насіння може швидко прорости і загинути з настанням морозів. Тому сіяти потрібно перед настанням стійких заморозків за температури повітря 2 -3 градуси.
Висівати слід приблизно на чверть більше насіння, ніж навесні. Сіють його у борозенки, поглиблюючи насіння. Після цього посіви потрібно присипати торфом, землею, а потім і сухою травою. Взимку можна нагорнути на грядку снігу.
В Україні почали продавати черешню, але ціни на ягоду поки що захмарні і сягають 2200 грн/кг. Стільки вона…
Росіяни продовжують будувати лінії електропередач від Запорізької АЕС у бік окупованих територій, щоб підключити її…
Вже з 1 липня в Україні почне діяти новий вид державної допомоги — базова соціальна.…
Деякі з найбільшим видавців новин у США розкритикували оновлений пошуковий режим Google, у якому реалізовано можливості…
Музей "Сталінградська битва" у своєму Telegram-каналі підтвердив смерть ректора Московської державної академії фізичної культури Миколи…
В Україні у п'ятницю, 23 травня, очікується сонячна тепла погода. Однак у низку областей атмосферний…