Посів овочів та зелені на зиму має багато переваг. Насамперед, при осінній сівбі можна отримати вітаміни вже навесні.
Це також допомагає уникнути весняних примх погоди. Адже сходи овочів і зелені, посіяних на зиму, вже мало реагують на погодні умови, пише Gazeta.ua.
Зазвичай на зиму сіють буряк, салат, кріп, моркву, петрушку, пастернак. А також редис, щавель, крес-салат, гірчицю салатну, фенхель, цибулю-чорнушку, цибулю на ріпку та селеру.
При цьому важливо пам’ятати, що насіння має бути сухим. Замочене, набрякле або проросле насіння восени висівати не варто.
Для підзимової сівби потрібно правильно обрати ділянку. Вона має бути з легким родючим ґрунтом та добре прогріватися. Грядку готують заздалегідь, щоб земля на час сівби встигла осісти.
Якщо посіяти овочі та зелень занадто рано, насіння може швидко прорости і загинути з настанням морозів. Тому сіяти потрібно перед настанням стійких заморозків за температури повітря 2 -3 градуси.
Висівати слід приблизно на чверть більше насіння, ніж навесні. Сіють його у борозенки, поглиблюючи насіння. Після цього посіви потрібно присипати торфом, землею, а потім і сухою травою. Взимку можна нагорнути на грядку снігу.
Національне антикорупційне бюро розслідує ймовірне незаконне збагачення народного депутата Миколи Тищенка на суму понад 30…
Ті підприємства, які хочуть забронювати від мобілізації своїх працівників, мають відповідати суворим вимогам. Серед головних…
Правнучку колишнього Глави уряду СРСР Микити Хрущова Ніну, яка емігрувала до США і критикує путінський режим,…
Пілоти вантажного літака DHL, що впав у Вільнюсі, перед аварією запитали диспетчерів про погоду і…
Скандали з ТЦК в Україні почастішали — працівники центрів комплектування нерідко порушують закон. Військові ТЦК…
Тимчасова слідча комісія Верховної Ради виявила, що лікарі військово-лікарських комісій (ВЛК) мають негласну вказівку визнавати…