Morgan Stanley запускає чат-бот зі ШІ для надання аналітичної інформації та адміністративної підтримки фінансовим консультантам.Morgan Stanley планує цього місяця планує запустити генеративний штучний інтелект, розроблений спільно з ChatGPT, OpenAI, інформує Reuters.
Банкіри можуть використовувати віртуального помічника, щоб швидко знаходити дослідження або іншу необхідну інформацію замість самостійного перегляду сотень тисяч документів. Банк також розробляє технологію, яка врешті-решт, з дозволу клієнтів, зможе створювати підсумок розмови після зустрічі, писати подальший електронний лист із пропозицією наступних кроків, оновлювати базу даних продажів банку, призначати наступну зустріч. Подробиці програми поки не повідомляються.
«Вплив (штучного інтелекту) буде дуже значним», — потенційно можна порівняти з появою Інтернету, — сказав головний інформаційний директор відділу управління капіталом та інвестиціями Morgan Stanley Сал Кукк’яра. Кукк’яра, якому доручено шукати в Кремнієвій долині потенційних постачальників технологій, зустрівся з керівниками OpenAI ще у 2022 році. Зустріч відбулася задовго перед тим, як додаток ChatGPT отримав масове використання. «Швидко стало зрозуміло, що нам потрібно співпрацювати з ними, вони були набагато попереду всіх», — сказав він.
У той час як бот надаватиме аналітичну інформацію та адміністративну підтримку фінансовим консультантам, інвестиційні консультації залишатимуться в компетенції людей. “Радник все ще в центрі”, – сказав Кукк’яра. Наразі співробітники вважають цю технологію корисним інструментом і не хвилюються, що їх замінять боти, сказав він.
Morgan Stanley не самотній у своїх зусиллях зі штучним інтелектом. У той час як банки вже використовують штучний інтелект для обробки цифр, виявлення шахрайства та аналізу транзакцій клієнтів, корпорації Уолл-стріт розробляють більш складні способи використання генеративного штучного інтелекту.