Небезпека хронічного стресу: що треба знати

​Хронічний стрес може бути дуже небезпечним для нашого здоров’я і благополуччя.Коли ми постійно перебуваємо в напруженому стані, наш організм виробляє велику кількість гормонів стресу, таких як кортизол і адреналін. Це може призвести до різних проблем, які можуть вплинути на наш фізичний і психологічний стан, пишуть Економічні Новини.
Один з найбільш серйозних наслідків хронічного стресу – це високий рівень запалення в організмі. Це може сприяти розвитку різних захворювань, таких як серцево-судинні захворювання, діабет, рак, аутоімунні захворювання та інші. Крім того, хронічний стрес може знизити наш імунітет і збільшити ризик захворювання на різні інфекційні хвороби.
Психологічні наслідки хронічного стресу також можуть бути дуже серйозними. Люди, які страждають від хронічного стресу, можуть відчувати постійну тривогу, депресію, байдужість і втомленість. Вони можуть мати проблеми зі сном, концентрацією і пам’яттю. Хронічний стрес може також вплинути на наші відносини з іншими людьми, знизити нашу продуктивність на роботі та загострити симптоми різних психічних захворювань, таких як тривожність та депресія.

Новини партнерів

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии