Жіноча спідня білизна, як правило, має дуже привабливий вигляд – навіть у великих розмірах неважко знайти моделі з сіточкою або мереживом. Однак далеко не кожен матеріал безпечний для здоров’я – дізнайтеся, які труси краще носити жінкам, а від чого відмовитися.
Чи можна носити труси з поліестеру
Серед гінекологів існує думка, що труси з поліаміду шкідливі, втім, як і спідня білизна, зроблена з інших синтетичних матеріалів. Поліамід – це синтетичне полотно, з якого роблять не тільки жіночу спідню білизну, а й сумки, іграшки та навіть взуття. Перевага такої тканини в її довговічності – труси з поліаміду витримують багаторазове прання, але абсолютно не можуть “дихати” і вбирати вологу. Це призводить до парникового ефекту і стає причиною розмноження бактерій.
Небезпечна і спідня білизна з поліестеру, тому що цей матеріал теж не пропускає повітря і не вбирає вологу. Він легкий і блискучий, добре відпирається, але приносить безліч проблем “по-жіночому”. Також лікарі не рекомендують носити стрінги, причому, не важливо, з якого матеріалу вони зроблені – така модель повністю не прикриває статеві органи, а задня її частина ковзає між анальним отвором і піхвою, переміщаючи мікроби з однієї локації в іншу.
З якого матеріалу має бути спідня білизна
Що стосується того, яка спідня білизна корисна, то лікарі вважають, що є тільки один вдалий матеріал – бавовна. Тільки вона має шикарні властивості терморегуляції і не завдає жодних проблем, якщо вибрати труси за розміром. Якщо ви розумієте, з якого матеріалу краща спідня білизна, але не можете знайти 100% бавовну, припустимо купити модель гібридну, тобто ту, для виробництва якої було використано різні матеріали. Часто у продажу можна зустріти поєднання бавовни й еластану, але дивіться, щоб вміст бавовни був мінімум 85%.
В іншому разі, якщо труси з більш високим вмістом синтетики, то носити їх кілька годин не вийде – надіти і через 1-2 години зняти. Коли ви зрозуміли, з якого матеріалу краще носити труси жінкам, не забудьте подбати і про розмір – обираючи ту чи іншу модель, робіть заміри правильно, не беріть надто вільні труси або ті, що “сидять впритул”. Пам’ятайте, що тіло під тканиною має дихати, а комплект не може сковувати рухів. Лише дотримуючись цих правил, ви зможете забезпечити себе не лише красивою, а й безпечною білизною.