Польща відчуває брак кадрів, особливо в секторах транспорту та логістики, в основному через суворіші імміграційні правила, які спонукають багатьох українських робітників шукати роботу в інших країнах.
За даними агентства Gremi Personal, українці все частіше розглядають Польщу як тимчасову зупинку перед переїздом до таких країн, як Німеччина, Данія чи Норвегія, де доступні найкращі соціальні умови, житло та можливості вивчення мови.
Російське вторгнення в Україну спочатку призвело до масового переїзду українців до Польщі, де багато хто знайшов роботу. Проте зі зменшенням підтримки з боку Польщі та зміною відносин багато українців тепер шукають більш стабільну обстановку в інших місцях.
Незважаючи на ці зміни, у Польщі зберігається потреба у сезонних робітників, особливо у різдвяний сезон. Проте робота у сфері логістики та електронної комерції стає менш привабливою для тимчасових працівників.
Gremi Personal зазначає, що хоча попит у цих областях може зрости на 20% цього року, близько 60% відкритих вакансій, як і раніше, залежать від іноземної робочої сили.
Суспільне ставлення до українських біженців також помітно змінилося. 2022 року 94% поляків підтримали прийом українців, і лише 3% виступили проти.
Проте нині лише половина поляків підтримують продовження прийому, а 40% виступають проти. Ця зміна відображає більш широкі проблеми у робочій силі Польщі та мінливі погляди на імміграцію.
Путін записав відеозвернення про «Орешник» з того ж бункера, що й запис від 24 лютого…
За даними Sinoptik.ua, погода на вихідні в Україні всім переконливо покаже, що зима близько. У…
Найбільш ефективний спосіб позбутися другого підборіддя – це знизити кількість жиру в організмі, іншими словами, схуднути.…
Перемога Дональда Трампа на виборах у США та відправлення солдатів КНДР до РФ змінили думку Джо Байдена…
Коронація Чарльза III у травні 2023 року коштувала британським платникам податків щонайменше 86 млн євро.…
Російське командування надає перевагу швидкому набору новобранців замість їх якісної підготовки. Це ж стосується і…