Колишня працівниця ЦРУ розповіла, як їй доводилося приховувати свою професію у стосунках. Деталями поділились у виданні Newsweek 1 липня.
На побаченнях заведено ставити багато запитань — про сім’ю, захоплення, освіту та роботу. Однак підтримувати розмову не так легко, якщо професію необхідно приховувати. Такий досвід має 40-річна Бріттані Батлер Дженнінгс, якій доводилося поєднувати романтичні побачення з роботою в ЦРУ.
Дженнінгс живе у місті Чарлстон, що в штаті Південна Кароліна США. Вона працювала у ЦРУ дев’ять років, але не могла розповідати про це чоловікам, з якими зустрічалася. Зазвичай жінці доводилося брехати, що вона працює консультанткою Міноборони. Так їй вдавалося уникнути нескінченних запитань та шокованих поглядів.
“Деталі ставали більш конкретними лише тоді, коли це було абсолютно необхідно”, — поділилась ексагентка ЦРУ.
Вона пояснила, що могла зізнатися щодо місця роботи лише тоді, коли стосунки досягали значного рівня довіри й відданості. Зберігати таємницю Дженнінгс було не надто складно, вона просто ставилась до цього як до “унікального аспекту” свого життя. Жінка дбала про те, щоб розмови на побаченнях проходили природно, щоб зберегти своє прикриття.
Однак у ЦРУ діє правило для співробітників, що перебувають у стосунках з іноземцями. Після дев’яти місяців стосунків Дженнінгс потрібно було повідомити на роботі повне ім’я, дату народження та деяку інформацію про партнера в такому випадку.
“Дивно, але отримати цю інформацію не було незручно чи важко. Люди, як правило, довіряли мені, і йшлося більше про забезпечення прозорості та безпеки”, — розповіла колишня агентка.
У 2008 році Дженнінгс зустріла свого майбутнього чоловіка Метта. Спочатку вона традиційно розповіла, що працює урядовою консультанткою. Однак після приблизно чотирьох місяців стосунків стало зрозуміло, що все серйозно, і американка розкрила правду.
“Він знайшов це неймовірно інтригуючим. Коли я запитала його, він сказав, що вважає це сексуальним і таємничим”, — згадала вона.
Метт як лобіст був знайомий з людьми в розвідці та оборонних спільнотах, тож це виявилось для цього чимось зовсім чужим.
Протягом майже 10 років Дженнінгс приховувала значну частину свого життя, однак у 2014 році звільнилась з ЦРУ. Тепер вона розповідає про свій досвід та написала шпигунський роман.
“Мені дуже подобається ділитися реальністю бути жінкою в розвідці, особливо працюючи в боротьбі з тероризмом на Близькому Сході. Існує потреба протистояти багатьом неправдивим наративам, які зображують жінок як простих спокусниць”, — підкреслила ексагентка ЦРУ.
Нагадаємо, непридатну для життя гнилу хатину продали за 2,41 мільйона доларів. На торги зареєструвались 25 учасників, хоча новому власнику доведеться витратити понад півмільйона доларів на ремонт.