Зі 100% людей, які отримали повістки, до ТЦК приходять лише 2%. Втім, більшість військовозобов’язаних поводяться ввічливо, особливо після адекватної розмови з працівниками центру.
Про це в інтерв’ю “Еспресо” розповів військовий Володимир.
“Те, що зараз відбувається, є правильним. Зі 100% людей, які отримали повістки, приходять усього 2%. У мене є побратими, які вже загинули, а є ті, яких треба міняти. Зрозумійте правильно: бригади по 2-3 роки перебувають у зоні бойових дій, треба робити заміни. Мобілізація для цього й потрібна”, – зазначив він.
Працівник ТЦК розказує, що часто спілкується з мобілізованими, переважно конфліктів немає. Особливо – після звичайної адекватної розмови.
Нагадаємо, за законом повістки можна видавати майже де завгодно — на вулиці, на блокпості, в офісі чи вдома. Але є важливий нюанс — на момент вручення в повістці вже мають бути ПІБ військовозобовʼязаного, адреса реєстрації, підпис керівника ТЦК, дата і печатка. Заповнювати повістку просто на місці, переписуючи всі дані з документів, — незаконно. Ця норма діяла до ухвалення нового закону про мобілізацію і діє зараз, але працівники ТЦК постійно її порушували.
Військовозобов'язані українці, визнані обмежено придатними до служби, мають отримати електронний напрямок на проходження повторної військово-лікарської…
Сенатор-демократ Корі Букер виступив із промовою тривалістю 25 годин, під час якої жорстко критикував Дональда…
Розміщення німецьких військ у Литві на кордоні з Російською Федерацією є важливим у політичному плані,…
В Україні помітно зросли ціни на банани. За місяць їхня вартість підскочила більш ніж на…
Forbes опублікував щорічний список найбагатших людей світу Лідер рейтингу — Ілон Маск, який очолює список із статком…
У Німеччині готують зміни до програми соціальної допомоги (Bürgergeld), яку отримують, зокрема, і біженці з…