Голова податкового комітету Верховної Ради, нардеп Данило Гетманцев з недавніх пір носить новий аксесуар. А саме – червону нитку на зап’ястку, яка за повір’ями має захищати від пристріту та порчі. Такий браслет був особливо популярний років 10 тому, але й досі дехто такі носять.
Можливо Гетманцев почав боятися, що на нього наведуть пристріт, адже через свої “геніальні” економічні ідеї багато кому нашкодив. Тим паче, що Україні вже у серпні прогнозують дефолт та падіння гривні завдяки в тому числі і його економічній політиці.
У народі вважається, що навіть найтонша червона нитка захищає від поганого ока. У Гетьманцева, як видно на фото, подвійний браслет. Мабуть, він вважає, що скільки накоїв, що одинарного йому буде вже недостатньо
Що означає червона нитка на лівій руці
Згідно з забобонами, носити браслет із червоної нитки необхідно доти, доки він не спаде природним шляхом. Вважається, що нитка підсилить інтуїцію, захистить від темних сил та негативних емоцій та допомагає розв’язувати проблеми з найкращими перспективами.
Як розповів священник Одеської єпархії Микита Комов, традицію носити червону нитку почали прихильники Кабали. Як кажуть кабалісти, своє вірування вони взяли з Біблії та згадують історію Рахелі, дружини Якова, яка ніяк не могла завагітніти. Аж коли пов’язала на руку червону нитку, то народила двох дітей. Микита Комов наголошує, що у Священному писанні такого немає, тож ця історія неправдива.
Як наголошує священник, Церква заперечує існування пристрітів, а тому носити християнину подібні обереги неприпустимо. “Головним джерелом зла в нашому світі є біси. А порча чи щось інше приходить на людину через те, що вона відходить від Бога, живе неправильно. Тоді біси мають владу над цими людьми. В такому випадку ніяка червона нитка не може допомогти”, – каже Микита Комов.
Ще більше податків
Данило Гетманцев прагне радикально підвищити податки. Зокрема, йдеться про військовий збір, який громадяни України сплачують з 2014 року.
Днями Верховна Рада ухвалила законопроєкт, ініціатором якого є Гетманцев, про так званий клуб “білого бізнесу”. Це податкова ініціатива, яка пропонує запровадити податкові пільги для тих підприємців, які регулярно та в повному обсязі сплачують податки. Опозиційні сили стверджують, що таким чином бізнес ділиться на чорний та білий. А експерти наголошують, що цей закон порушує Конституцію України та створює дискримінаційні умови у бізнес-середовищі.