Українці стикаються з випадками, коли після придбання житла на них “вішають” борги попереднього власника за комунальні послуги. Як грамотно підійти до купівлі нерухомості та уникнути неприємностей, розповіли фахівці проєкту “ГазПравда“.
Перше, що потрібно зробити покупцеві, ще до укладення договору купівлі-продажу на житло, потрібно переконатися, чи не накопичив попередній власник борги за комунальні послуги.
Також слід уважно вивчити сам договір, адже у ньому можуть бути пункти, які призведуть до негативних наслідків для гаманця. Новий власник не зобов’язаний повертати борги попереднього власника лише у випадку, якщо він не брав на себе такого обов’язку.
Наступний важливий крок, яким часто нехтують нові власники житла – переоформлення особового рахунку. Відразу після придбання житла слід звернутися до постачальників послуг та оновити інформацію про споживача. Це дозволить не лише отримувати рахунки з правильними даними, а й позбавить ризику сплатити чужі борги.
“Переоформляти особовий рахунок потрібно обов’язково. Це правильно не лише з юридичної точки зору, а й з фінансової. Інакше ви ризикуєте сплатити чужі борги“, – кажуть експерти.
Національний банк України (НБУ) видав нові рекомендації для банків та небанківських фінансових установ, які тепер…
За кілька днів у США відбудуться президентські вибори, і питання, який кандидат буде вигіднішим для…
Вчені заявили про неймовірну знахідку у мексиканському місті Мітла, де під старовинною церквою вони виявили…
Щоразу, коли людина стикається з власною смертністю, вона змінює погляд на своє життя. Палліативна медсестра,…
З 1 листопада 2024 року в Україні вступають у дію нові правила мобілізації для людей…
Зміни до виплат «чорнобильської пенсії» готуються для непрацюючих пенсіонерів, які проживають у зоні відчуження. Тепер…