Названо перші незвичайні ознаки серцевого нападу

​Недавні дослідження в галузі кардіології дозволили вченим виявити перші незвичайні ознаки серцевого нападу, які допоможуть швидше виявляти хворобу та покращити її лікування.Згідно з дослідженнями, пацієнти з серцевим нападом можуть відчувати не лише біль у грудях та печії, як це зазвичай відомо. Серед незвичайних ознак також виявлено: посилення сльозоточивості, почервоніння обличчя, втому та нездужання, а також несподіване зниження рівня гемоглобіну, пишуть Економічні Новини.
Вчені відзначають, що ці нові ознаки допоможуть більш ефективно діагностувати серцевий напад на ранній стадії, коли лікування ще може бути ефективним. Крім того, це може виявитися особливо корисним для жінок, у яких ознаки серцевих проблем можуть бути менш вираженими та важко помітними.
За допомогою цих нових ознак, медичні фахівці можуть зробити більш точну діагностику та ефективне лікування серцевого нападу, що дозволить покращити стан пацієнтів та зменшити ризик виникнення ускладнень. Дані результати досліджень вже отримали велику увагу в наукових колах та у ЗМІ, і можуть привести до змін у практиці кардіологів по всьому світу.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии