Вчені знайшли зв’язок між пульсом та смертністю від COVID-19

Вчені з Великобританії та Італії виявили зв’язок між пульсом та смертністю від COVID-19.

Висока швидкість поширення по артеріях пульсової хвилі у пацієнтів з COVID-19 може свідчити про більш високий ризик летального результату. Відповідний висновок про зв’язок пульсу і смертності зробили вчені з Великобританії та Італії. Про це інформує Експерт з посиланням на ГЛАВКОМ.

Згідно з даними британських та італійських дослідників, ймовірність смерті можна вважати підвищеної, якщо швидкість даної хвилі перевищує 13 метрів в секунду. Відзначається, що показник в нормі для молодих і людей середнього віку становить 5,5-8 метрів в секунду.

Крім цього, вчені виявили, що в інфікованих коронавірусом швидкість пульсової хвилі в середньому на 1,89 метра в секунду вище, ніж у інших. Вони також відзначають, що у загиблих від захворювання швидкість хвилі була вище на 1,89 метра в секунду, ніж у тих, хто вижив. При цьому збільшення швидкості пульсової хвилі на 1 метр в секунду може підвищити ймовірність смерті пацієнта на 14 відсотків, пояснили дослідники.

Раніше лікар клінічної лабораторної діагностики медичної лабораторії Labquest Анна Сафонова розповіла, що останнім часом її практики вона спостерігала у пацієнтів не тільки SARS-CoV-2, а й інші віруси, здатні викликати пневмонію. За її словами, до цих інфекцій слід ставитися серйозно, оскільки вони провокують важкий перебіг хвороби.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии