Як покращити зір: корисні поради

​Здоров’я очей і гострота зору є важливими аспектами загального благополуччя.Останні наукові відкриття та дослідження вказують на деякі способи, які можуть сприяти покращенню зору та збереженню здоров’я очей, пишуть Економічні Новини.
Отже, давайте розглянемо кілька рекомендацій, які можуть допомогти вам підтримувати і поліпшувати зір.
Здорове харчування: Правильне харчування відіграє важливу роль у збереженні здоров’я очей. Додайте до свого раціону продукти, що містять антиоксиданти, такі як листя зеленого кольору, морква, ягоди, риба, яйця та цитрусові. Ці продукти містять вітаміни A, C та E, а також лютеїн та зеаксантин, які сприяють здоров’ю очей.
Регулярні перерви для очей: Якщо ви проводите тривалий час перед комп’ютером або іншими екранами, важливо робити регулярні перерви для очей. Кожні 20-30 хвилин зосередьте погляд на далекій точці протягом 20 секунд, щоб зменшити напругу очей і покращити їх кровообіг.
Вправи для очей: Вправи для очей можуть зміцнити м’язи очей і покращити їх гнучкість. Наприклад, робіть коливальні рухи очима зліва направо та вгору-вниз, а також фокусування на близькій та далекій відстані.
Захист від сонця: Носіть сонцезахисні окуляри з фільтром, який блокує шкідливі ультрафіолетові промені.

Новини партнерів

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии