У МОЗ розповіли, кого можна вважати повністю захищеним від COVID-19

У МОЗ вважають, що повністю щепленими вважаються особи, у яких пройшло два тижні з дня отримання другої дози вакцини.

У МОЗ нашої країни пояснили, кого вважати повністю вакцинованим від коронавірусу. Зокрема, повністю щепленими вважаються особи, у яких пройшло два тижні з дня отримання другої дози вакцини, повідомляє сторінка відомства в Facebook. Про це повідомляє Експерт з посиланням на ГЛАВРЕД.

“Загалом, людина вважається повністю імунізованою від COVID-19, коли минуло 2 тижні після отримання другої дози вакцини”, – йдеться в повідомленні. Відзначається, що якщо з моменту отримання другого щеплення не пройшло два тижні, то людина не вважається повністю імунізованою.

У МОЗ розповіли, кого можна вважати повністю захищеним від COVID-19

“Якщо ви вакцинувалися лише однією дозою або з моменту другого щеплення ще не пройшло 2 тижні – ви не вважаєтеся повністю імунізованим і ще не маєте ефективного захисту від хвороби”, – йдеться в повідомленні.

У МОЗ підкреслили, що якщо вакцинована людина, приймає ліки, що пригнічують імунітет, вона також не може бути повністю захищений від коронавірусу. “Навіть після вакцинації вам потрібно дотримуватися протиепідемічних вимог”, – йдеться в повідомленні.

Новости партнеров