В ООН занепокоєні можливістю нової холодної війни

В ООН зробили важливе попередження з приводу нової холодної війни.

Суперечності між США і Китаєм небезпечні для світу, а нова холодна війна, буде більш небезпечною, ніж стара, заявив генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш, інформує CNN. Про це інформує Експерт з посиланням на Апостроф.

“Я вважаю, що ситуація, що складається, коли ми рухаємося до двох повністю конфронтаційних країн, небезпечна для світу”, – сказав він.Суперечності між США і Китаєм небезпечні для світу, а нова холодна війна, буде більш небезпечною, ніж стара.

Про це заявив генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш, інформує CNN. “Я вважаю, що ситуація, що складається, коли ми рухаємося до двох повністю конфронтаційних країн, небезпечна для світу”, – сказав він.

Гутерріш додав, що ризики — від ймовірності “роздвоєння” світової економіки і появи конфліктних військових доктрин і різних стратегій розвитків штучного інтелекту. “Я вважаю, що нам треба уникнути нової холодної війни, тому що стара холодна війна була простішою в управлінні. Зараз все складніше”, – підсумував Гутерріш.

Раніше американський історик Девід Кіз розповів, як і чому можуть загостритися відносини між США і Китаєм. Також він поділився думкою, як це все може відбитися на світовій політиці.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии