США відправляють до берегів Кореї підводний човен з ядерними зарядами

Президент США Джо Байден та президент Південної Кореї Юн Сок Йоль підписали у Вашингтоні нову ключову угоду між двома країнами, повідомляє CNN.

Воно передбачає регулярні візити американського підводного човна, оснащеного ядерними боєголовками, до берегів Корейського півострова — вперше з початку 1980-х років.

При цьому американські офіційні особи наголосили, що США не збираються розміщувати ядерну зброю на території Південної Кореї на постійній основі.

За підсумками візиту президента Південної Кореї до США було підписано «Вашингтонську декларацію»: список кроків щодо посилення американо-корейської співпраці в галузях навчання військовослужбовців, обміну інформацією та пересування засобів стратегічного стримування.

Також, за словами джерела CNN, передбачаються регулярні зустрічі «консультативної групи США — Південної Кореї з ядерного стримування».

Окрім ядерного стримування КНДР, Джо Байден та Юн Сок Ёль обговорили війну, розв’язану Росією в Україні. Президент США подякував уряду Південної Кореї за гуманітарну допомогу Україні у розмірі $230 млн, але зауважив, що вітатиме розширення ролі Сеула у цьому конфлікті.

Новини партнерів

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии