Уряд Грузії підозрюють у таємних переговорах із Росією

Грузинські депутати стверджують, що Тбілісі та Москва ведуть таємні переговори. Про це заявила незалежний депутат Хатія Деканоїдзе, повідомляють грузинські ЗМІ.

Грузинські депутати вважають це підривною діяльністю уряду щодо безпеки країни та на шляху євроінтеграції. І у разі не отримання відповідей на запитання, за словами Нацвлішвілі, це може закінчитися винесенням імпічменту уряду.

За її словами, відновлення авіасполучення, відновлення нових маршрутів доставки морських вантажів до Росії, а також прибуття членів родини Лаврова та перетин кордону Грузії особами, які перебувають під санкціями, не могло статися без погодження з грузинською владою.

«Здійснити це без активних комунікацій було б неможливо. Тому ми, сім депутатів, звертаємося з питаннями до влади Грузії та всіх відповідальних за це органів виконавчої, — до тих, хто відповідає за цю антиконституційну дію, і вимагаємо відкрито відповісти на запитання про те, які таємні переговори ведуться з Росією? Коли розпочалися таємні переговори та які канали використовує для цього керівництво Грузії? Чия ініціатива була розпочати таємні переговори?», — заявила Деканоідзе.

Новини партнерів

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии