Ліз Трасс закликає створити «економічне НАТО»

Ліз Трасс зазначила, що світ не може покладатися на Раду Безпеки ООН чи Світову Організацію Торгівлі і закликала створити «економічне НАТО».Колишня прем’єр-міністерка Великої Британії Ліз Трасс під час виступу у Тайбеї закликала вільні країни взяти на себе зобов’язання щодо вільного Тайваню та створити «економічне НАТО» для боротьби зі зростаючим авторитаризмом Пекіна, інформує The Guardian.

Ліз Трасс зазначила, що приїхала висловити підтримку Тайваню, який перебуває «на передовій глобальної битви за свободу». Пекін вважає Тайвань провінцією Китаю і Сі Цзіньпін не виключає застосування сили для досягнення того, що він називає «возз’єднанням».

«Ми не можемо вдавати, що ми маємо значуще стримування без жорсткої сили», – сказала Трасс. «Якщо ми серйозно ставимося до запобігання конфлікту в Південно-Китайському морі, нам потрібно по-справжньому підійти до оборонної співпраці», – підкреслила колишня прем’єр-міністерка.

Трасс зазначила, що світ не може покладатися на Раду Безпеки ООН чи Світову Організацію Торгівлі і закликала створити «мережу свободи», у якій вільні країни працюватимуть разом над розвитком «економічного НАТО» для координації протидії Пекіну.

Ліз Трасс також сказала, що представники країн G7, які зустрінуться цими вихідними в Хіросімі, мають економічно координувати дії проти китайського економічного примусу, і підкреслила, що «знущання у великих масштабах» відбуваються на міжнародному просторі.

Новини партнерів

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии