Майку Пенсу, який був віце-президентом США, зробили операцію на серці

Віце-президенту США в правлінні Дональда Трампа, 61-річному Майку Пенсу, зробили операцію на серці після того, як він два тижні скаржився на симптоми щодо уповільненого серцевого ритму.

Про це повідомляє Експерт з посиланням на американський телеканал CNN.

Представники Пенса повідомили про те, що політику зробили операцію по встановленню кардіостимулятора. Планову операцію провели в середу, вона пройшла успішно.

Повідомляється, що через кілька днів Пенс зможе повернутися до звичного життя.

“Протягом останніх двох тижнів у минулого віцепрезидента Пенса були симптоми, пов’язані зі сповільненням сердечного ритму, і після консультації з лікарями його прооперували у медичному кампусі  Inova Fairfax, імплантувавши кардіостимулятор”, – повідомили представники Пенса.

Це важливо, оскільки американському народу постійно повідомляють про здоров’я перших осіб країни. Про результати щорічного медичного огляду президента завжди розповідають у ЗМІ .Наразі Пенса називають потенційним суперником Дональда Трампа на наступних президентських виборах у 2024 році. Саме Пенс може стати кандидатом в президенти США від Республіканської партії.

Президентські амбіції Пенс продемонстрував 6 січня, під час “штурму Капітолію”. Тоді він прямо відмовився виконувати наказ Трампа і заявив, що буде дотримуватися процедури затвердження перемоги Джо Байдена на виборах, як цього вимагає Конституція.

Новини партнерів