Військова підтримка України Францією буде посилена, готуються нові поставки військової допомоги. Про це в інтерв’ю RFI заявила глава МЗС Франції Катрін Колонна.
“Франція неодноразово стверджувала, що буде підтримувати Україну стільки, скільки буде необхідно для того, щоб вона могла забезпечити законний захист своєї незалежності, суверенітету і територіальної цілісності в межах своїх міжнародно визнаних кордонів. Ніхто не повинен сумніватися в нашій рішучості виконати це зобов’язання”, – запевнила міністерка.
Підтримка, яка Франція надає, спрямована на те, щоб у взаємодії з союзниками і партнерами забезпечувати потреби, висловлені українською владою, сказала вона.
“Насамперед йдеться про те, щоб в дуже короткостроковій перспективі допомогти Україні захистити себе від агресії, жертвою якої вона стала, зосереджуючи особливу увагу на протиповітряній обороні й артилерії. Ця підтримка продовжуватиметься та посилюватиметься.
Готуються нові поставки військової допомоги з метою постійного врахування найнагальніших потреб, висловлених Україною”, – заявила Колонна.
Вона зауважила, що йдеться також про зміцнення потенціалу України в довгостроковій перспективі і надання їй достатньо потужних можливостей, щоб відвернути Росію від будь-яких нових спроб агресії в майбутньому.
“Саме з цією метою президент республіки (Емманюель Макрон. – Ред.) запропонував Україні, щоб Франція разом із кількома європейськими партнерами здійснювала підготовку пілотів-винищувачів”, – сказала Колонна.
В тренді:
- Зимові канікули у школах одного з облцентрів триватимуть місяць
- Українцям дозволили не сплачувати за комунальні послуги: коли рахунки можна “заморозити”
- У Раді відповіли, чи погодяться розформовувати ТЦК
- Парфуми багатих жінок: 3 аромати, від яких всі втрачають розум
- Продукти, які допомагають від здуття живота, і ті, що можуть його викликати
- Москва зникне швидше: у Defence Express порівняли ядерний потенціал США та Росії
- Заправляти машину краще в цей час доби: 4 правила для автомобілів на газі
- Через відключення світла горить побутова техніка: чи можна отримати компенсацію