В аеропорту Кишинева затримали віцеголову проросійської партії

Як повідомили в Антикорупційній прокуратурі республіки, опозиціонерка порушила умови запобіжного заходу й намагалася виїхати з країни.У Міжнародному аеропорту Кишинева затримали віцеголову опозиційної партії “Шор” Марину Таубер. Про це в понеділок, 1 травня, повідомили в пресслужбі Антикорупційної прокуратури Республіки Молдова.

За даними правоохоронців, Таубер прямувала до Тель-Авіва через Стамбул. Затримання здійснили на підставі того, що вона порушила умови застосованого до нього запобіжного заходу.

28 квітня 2023 року Антикорупційна прокуратура подала слідчому судді клопотання про заміну запобіжного заходу на попередній висновок на підставі того, що Таубер порушила умови запобіжного заходу. 29 квітня 2023 року Таубер попросила відкласти судове засідання, щоб мати можливість виїхати в Ізраїль.

“Вважаючи, що підсудна вже кілька разів порушила умови, накладені суддями, прокурори вважали за необхідне затримати підсудну в аеропорту, оскільки існував значний ризик того, що підсудна сховається від переслідування”, — йдеться в повідомленні.

Раніше, 5 січня 2023 року, Апеляційна палата Кишинева зберегла запобіжний захід — попереднє звільнення під судовим контролем — і встановила такі умови:

не залишати населений пункт, де вона проживає, крім як за умов, встановлених слідчим суддею чи, залежно від обставин, судом;не спілкуватися з особами, які мають стосунок до цього кримінального процесу;здати свій паспорт судді, призначеному слідчим суддею.22 лютого 2023 року Кримінальна колегія Апеляційної палати Кишинева задовольнила апеляцію адвокатів Марини Таубер, скасувавши так рішення Кишинівського суду. Суд повинен розглянути клопотання прокурорів про заміну цього запобіжного заходу на взяття під варту до суду.

Новини партнерів

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии