У Британії стрімко зростають ціни на продукти харчування

Роздрібні торговці Великої Британії повідомляють про рекордну інфляцію продовольчих товарів.У Британському роздрібному консорціумі (BRC) повідомили, що ціни на продукти харчування в британських супермаркетах за останній рік зросли на 15,7%, що є рекордним зростанням з 2005 року, інформує Reuters.

Загальна інфляція серед членів BRC впала з березневих 8,9% до 8,8% у квітні, оскільки зростання цін на непродовольчі товари уповільнилося через значні знижки на одяг, взуття та меблі.

Нагадаємо, офіційний показник інфляції споживчих цін у Британії досяг піку в жовтні минулого року, досягнувши 11,1%, що є найвищим показником за понад 40 років.

У Конфедерації британської промисловості (CBI) повідомили, що обсяг ділової активності в секторі послуг за останні три місяці помірно впав. Але компанії очікують повернення зростання ділової активності протягом наступних трьох місяців.

Раніше повідомлялося, що в Україні третій місяць поспіль сповільнюється інфляція. Стрімке зниження інфляції пов’язане зі значною пропозицією продовольства та пального, кращою ситуацією в енергетиці, поліпшенням інфляційних очікувань та сприятливою ситуацією в готівковому сегменті валютного ринку. Базова інфляція в березні знизилася до 19,8% р/р із 22,7% р/р у лютому.

Новини партнерів

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии