Один з найбільших банків США заявив про банкрутство

Ринкова вартість одного з найбільших банків США First Republic впала до мінімуму $557 млн порівняно з піком $40 млрд у листопаді 2021 року. Про це повідомляє haggin.az з посиланням на агентство Reuters.

Наголошується, що акції банку впали майже на 50%. Спостерігається рекордний відтік депозитів на суму близько $100 млрд, на тлі якого регулятори намагаються терміново знайти нового власника First Republic Bank. Як йдеться у матеріалі, американські регулятори намагаються укласти термінову угоду про продаж First Republic Bank, яку поглинає JPMorgan Chase Bank.

First Republic став третім великим американським банком, що збанкрутував за останні два місяці, після Silicon Valley та Signature.

В той же час, як повідомляє агентство Bloomberg, банк JPMorgan отримає активи First Republic, включаючи близько $173 млрд кредитів і $30 млрд цінних паперів, а також $92 млрд депозитів. JPMorgan і Федеральна корпорація страхування депозитів, яка організувала продаж, погодилися розділити тягар збитків, а також будь-які відшкодування за односімейними та комерційними кредитами фірми.

JPMorgan викупить First Republic Bank, США запроваджують тимчасову адміністрацію у фінансовій установі, написали в Bloomberg

Таким чином найбільший банк США JPMorgan ще більше зміцнив свої позиції.

JPMorgan зобов’язується взяти на себе всі депозити, включно з усіма незастрахованими депозитами, і практично всіма активами.

Новини партнерів

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии