Українські ударні дрони Vampire: чим вони особливі

Українська компанія SkyFall випустила на ринок нову модель безпілотного літального апарату під назвою «Vampire».Цей гексакоптер здатний перевозити до 15 кг боєприпасів та призначений для використання в збройних конфліктах. Кожен бойовий безпілотник коштує $10 000, пишуть Економічні Новини.
Збройні сили України використовують безпілотники Vampire для скидання боєприпасів, таких як кумулятивні та термобаричні, на противника. Ці дрони найчастіше використовуються проти броньованої техніки, зокрема танків. Завдяки тепловізору, встановленому на кожному безпілотному літальному апараті, можна атакувати ворога в темний час доби.
Для комунікації з безпілотними літальними апаратами Vampire використовуються радіочастоти та GPS. Якщо з’єднання буде перерване, дрон продовжить свій політ, поки не відновиться зв’язок. Завдяки спеціальному пульту керування, розробленим розробниками, навчитися керувати бойовим безпілотником можна всього за три години. Безпілотний літальний апарат має акумулятори, що розміщені з обох сторін, модуль GPS та нижню частину з електронікою для системи скидання боєприпасів. Завдяки великій вазі, дрони Vampire транспортуються на вантажівках.
Для виявлення та збиття безпілотних літальних апаратів потрібне високоякісне оснащення, зокрема, пристрої нічного бачення та тепловізійні приціли.
Технічні характеристики дрона Vampire (Gen2)
дальність польоту – 10 км;
дальність зв’язку – 6 км;
висота польоту – до 400 м;
швидкість: 40 км/год із повним навантаженням, 80 км/год без навантаження;
час польоту: 37 хв без навантаження та 23 хвилини з навантаженням.

Новини партнерів

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии