Кандидат у президенти США пообіцяв визнати захоплені українські території частиною Росії та заблокувати вступ України в НАТО

Кандидат у президенти США від Республіканської партії бізнесмен Вівек Рамасвамі пообіцяв у разі свого обрання на пост глави держави у 2024 році визнати захоплені українські території частиною Росії, зняти санкції та заблокувати кандидатуру України до НАТО в обмін на вихід Росії з військового альянсу з Китаєм.

«Я прийму російський контроль над захопленими територіями і зобов’язуюсь заблокувати кандидатуру України в НАТО в обмін на вихід Росії з військового альянсу з Китаєм. Я покладу край санкціям і поверну Росію назад на світовий ринок» — написав Рамасвамі у своїй колонці в журналі American Conservative.

Як зазначив кандидат у президенти США, «хороша угода вимагає, щоб усі сторони отримали від неї якусь вигоду». На думку Рамасвамі, що довше триває війна в Україні, то яснішим стає «єдиний переможець», яким він назвав Китай.

«Я вирушу до Москви у 2025 році. Я принесу мир в Україну на єдиних умовах, які мають нас турбувати — умовах, які ставлять американські інтереси на перше місце», — додав республіканець.

Рамасвамі заявив, що «дурна» і «помилкова» політика США щодо Китаю призвела до того, що Пекін і Москва «працюють спільно в тому напрямі, який «загрожує» для Вашингтона.

Новини партнерів

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии