У США зробили важливу заяву щодо вступу України до НАТО

Нед Прайс повідомив, що США запевняють у незмінній підтримці суверенітету, територіальної цілісності та євроатлантичних прагнень України.

Офіційний Вашингтон підтримує територіальну цілісність і суверенітет України. Кожна держава має право самостійно ухвалювати рішення щодо інтеграції до колективного блоку безпеки Заходу. США підтримують курс Києва на вступ до НАТО, заявив представник Держдепу Нед Прайс. Про це інформує Експерт з посиланням на ГЛАВРЕД.

У Twitter-акаунті відомства він написав про те, що у держав є самостійне право вирішувати питання, пов’язані зі вступом до Північноатлантичного альянсу. У Вашингтоні, у свою чергу, підтримують територіальну цілісність, суверенітет і прагнення України щодо інтеграції до колективного блоку безпеки Заходу.

“Кожна країна має суверенне право визначати свій власний вибір щодо колективної безпеки. Ми запевняємо в нашій незмінній підтримці суверенітету, територіальної цілісності та євроатлантичних прагнень України”, – підкреслив Прайс у відповідь на заяву з Кремля про те, що “розширення військової інфраструктури НАТО” на територію української держави є питанням за межею “червоних ліній” для Москви.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии