Стало відомо, як у травні будуть відпочивати українці

Останній місяць весни розпочнеться тривалими вихідними – з 1 по 4 травня

Українці у травні отримають аж 13 вихідних. Коли саме буде відпочивати країна в останній місяць весни повідомляє Експерт з посиланням на сайт «Всвіті».

Додаткові вихідні у травня з’явилися завдяки святам, які випали на суботу та неділю. Так, Україна святкуватиме День міжнародної солідарності трудящих 1-го травня, що припадає на суботу. Наступного дня, у неділю 2-го травня православне свято Великдень. Тому уряд вирішив наступні два робочих дні зробити також офіційно вихідними. Тобто країна буде святкувати з 1-го по 4-е травня включно.

Після весняних мініканікул робочими будуть лише три дні – 5-е, 6-е та 7-е травня, а далі знову тривалі вихідні. Адже День перемоги 9 травня знову випадає на неділю. А це значить, що понеділок 10-го травня буде неробочим днем і українці отримують додатковий день для того, щоб провести його із родиною чи поїхати за місто.

Загалом же неробочими будуть 1, 2, 3, 4, 8, 9, 10, 15, 16, 22, 23, 29 та 30 травня.

У червні обіцяють також тривалі вихідні – двічі по три неробочі дні  поспіль. Так, завдяки тому, що свято Трійці випадає на неділю 20 червня, то наступний понеділок буде вихідним. А через тиждень, 28 червня у понеділок, країна буде святкувати День Конституції. Якщо підрахувати, то перший місяці літа подарує 10 вихідних. Тобто неробочими будуть 5, 6, 12, 13, 19, 20, 21, 26, 27 та 28 червня.

Новости партнеров