Скандал у столичній школі : звільнилася вчителька, яку звинуватили у булінгу щодо дітей

Історія про вчительку молодших класів, яка займалася булінгом по відношенню до дітей у школі №216 на Оболоні, отримала продовження. Вчителька звільнилася одразу після розголосу справи у соціальних мережах.

Про це повідомляє ТСН.

Дивну поведінку викладачки обговорював увесь Київ. Вона, за словами батьків, собі дозволяла ображати та принижувати дітей. Окрім того, кажуть вони, кепкувала з людей, які воюють на фронті. Вчителька нібито казала, що Росія не погана і війну не починала, мовляв, у всьому винна Америка.
Про вчительку розповіла в соціальній мережі мама хлопчика, який навчається у школі №216. За словами жінки, вчителька Наталія Б. займається булінгом щодо до дітей – ображає, обзиває, принижує. Одного разу навіть вдарила її сина, але він побоявся у цьому зізнатися матері. А коли розповів, то за це педагогиня отримала лише догану – дітей більше не била, а от булінг продовжувала.
На масові скарги батьків директорка школи сказала, що не може звільнити вчительку, бо та працює від дня відкриття закладу.
Щодо факту булінгу мати хлопчика звернулася з заявою до столичної поліції. Правоохоронці розпочали перевірку фактів булінгу з боку вчителя до дітей.

Як розповіли в Оболонській РДА, всіх обурила поведінка вчительки:

“Ми дали школі доручення – провести відповідні заходи, аби врегулювати цю ситуацію. Але вже 15 травня вчителька початкових класів була звільнена з роботи. Тобто, ми планували провести перевірку, але людина вже звільнилася. Вона зрозуміла, що згідно з законодавством наслідки для неї будуть серйозні і просто звільнилася з роботи”, – повідомили в Оболонській РДА.
Там додають, що не мають повноважень втручатися в автономні права навчального закладу, але як орган контролю, який відповідає за створення безпечних та нешкідливих умов навчання, надали доручення школі розібратися в тій ситуації, що склалася з учасниками освітнього процесу.
В поліції Києва кажуть, що перевірка дій вчительки триває – опитують свідків та збирають інформацію про факти булінгу. Якщо факти цькування і приниження дітей будуть доведені, то це не знімає з вчительки відповідальності, навіть у тому випадку, якщо вона звільнилася з навчального закладу.

Новини партнерів

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии