В Україні відбулося різке скорочення кількості пенсіонерів

В Україні за останні 5 років кількість пенсіонерів зменшилася більш ніж на 1 мільйон осіб.

Про це повідомляє Opendatabot у Telegram, передає Експерт з посиланням на Апостроф.

Аналітики зазначають, що активний спад розпочався задовго до пандемії коронавірусу – як мінімум з 2016 року. Попри зменшення навантаження на Пенсійний фонд України, підвищення якості життя 10,9 мільйона пенсіонерів, що залишилися, не відбулося. І хоча за останні п’ять років середня пенсія зросла вдвічі, вона все ще становить менше ніж 150 доларів – 3915 гривень.

Крім того, зазначається, що середня цифра не дуже чітко відображає реальність. Насправді 50% пенсіонерів, тобто кожен другий із 10,9 мільйона, одержують менш як 3000 гривень (110 доларів). Пенсію понад 10 000 гривень (370 доларів) одержують лише 4,3% українців.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
1 Комментарий
Старые
Новые Популярные
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Ігор

Маніпуляції з статистичними даними і відверта брехня при публікації статистичних даних про пенсії провладними засобами інформації вражає своєю непорядністю і цинізмом. По моєму, все почалося з уряду Яценюка і президента Порошенка. Ще вражає, як в умовах збідніння пенсіонерів і більшості населення під гаслами судової реформи і боротьби з корупцією піднімаються заробітні плати і пенсії суддям і працівникам вищих антикорупційних арганів, які не дають ніякого результату. Це вже самодурство і відверте пограбування народу і держави.