Українець здобув звання найкращого іноземного студента Королівської військової академії у Великій Британії

Українець Павло Лейсі став найкращим іноземним студентом Королівської Академії Сухопутних військ у Великій Британії. Його особисто нагородила принцеса Великої Британії Анна особливою відзнакою – міжнародним мечем.

Про це пише Експерт з посиланням на Фейсбук посольства Великої Британії в Україні.

У посольстві Великої Британії наголосили, що кожного року Королівська Академія Сухопутних військ присуджує цю відзнаку кадету, який продемонстрував найкращі результати у навчанні.

Цього року в Академії навчалися офіцери з 26 різних країн, проте найкращим став українець Павло Лейсі.

Нагороду йому вручила принцеса Анна на урочистій церемонії під час Параду на честь Суверена.​

Українець здобув звання найкращого іноземного студента Королівської військової академії у Великій Британії

Принцеса Анна вручила нагороду українцю Павлу Лейсі / Фото з соцмереж

Також українець отримав із рук начальника Генштабу британської армії сера Марка Карлтон-Сміта “Медаль Сандхерста”. Її теж вручають за досягнення в навчанні.

Цікаво! Це вже третій рік поспіль українських студентів нагороджують цією відзнакою. Додамо, що у 2019 році відзнаку найкращого закордонного випускника Академії отримав Артем Бараненко. Він став першим українцем, якого нагородили мечем. А у 2020 році нагородили українського курсанта Антона Совенка з Військової академії в Одесі.

Додамо, що Королівська Академія Сухопутних військ у Сандгерсті приймає студентів з України вже 24 роки. Станом на 2019 рік там навчалися 15 українських кадетів.

До слова, два тижні тому 15-річна українська школярка Анна-Марія Баландіна перемогла у міжнародному поетичному конкурсі Poésie en liberté, який проходив у Парижі. її твір Le Caricaturiste вразив журі та виборов премію Deuxième Prix.

Текст публікації посольства Великої Британії в Україні:

Українець Павло Лейсі став найкращим іноземним студентом Королівської Академії Сухопутних військ Сандгерст, Велика Британія та отримав особливу відзнаку – Міжнародний Меч.Нагороду українцю вручила Її Королівська Високість принцеса Анна на урочистій церемонії під час Параду на честь Суверена.

Щороку відзнака присуджується кадету, який продемонстрував найкращі результати у навчанні. Цього року в Академії навчалися офіцери з 26 різних країн. Щиро вітаємо Павла з цим важливим досягненням та бажаємо нових успіхів!

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии