Українська армія отримала модернізований Мі-8МТ (ФОТО)

Армійська авіація Сухопутних військ ЗСУ отримала відремонтований та модернізований гелікоптер Мі-8МТ.

Про це повідомляє пресслужба ДК «Укроборонпром», інформує Експерт.

Роботи проведені Державним підприємством «Конотопський авіаремонтний завод «Авіакон».

Фахівці заводу встановили на машину українські системи активного та пасивного захисту від ракет з інфрачервоними голівками самонаведення та броньовані плити вітчизняного виробництва.

Гелікоптер було оснащено двома комплектами супутникової навігаційної системи, радіолокаційним відповідачем, аварійним радіомаяком, твердотіловим аварійно-експлуатаційним реєстратором польотної інформації з можливістю запису переговорів членів екіпажу. Це дає змогу виконувати польоти відповідно до вимог ІСАО (Міжнародної організації цивільної авіації), – йдеться у повідомленні Державного концерну.

Машина має сучасний радіовисотомір, високонадійну короткохвильову радіостанцію, систему десантування у два потоки через вантажні стулки та авіаційний пошуковий прожектор.

Мі-8 МТВ-1 переданий до Сухопутних військ ЗСУ

Армійська авіація отримала модернізований Мі-8МТ. Мі-8 МТВ-1 переданий до Сухопутних військ ЗСУ у квітні 2020 року Фото: Укроборонпром

Для виконання польотів у складних метеоумовах є можливість швидкого дооснащення цього гвинтокрила сучасним імпортним метеолокатором.

ДП «Конотопський авіаремонтний завод «Авіакон» спеціалізується на капітально-відновлювальному ремонті, переобладнанні та модернізації вертольотів Мі-2, Мі-8, Мі-17, Мі-24, Мі-35 і Мі-26 всіх модифікацій та їх обладнання, має право на серійний ремонт та модернізацію вертольотів Мі-14.

Модернізований Мі-14 ПЧ з бортовим номером 37

Модернізований Мі-14 ПЧ з бортовим номером 37 Фото: Авіакон

«Авіакон» – єдине в Україні підприємство, яке володіє технологією повного циклу капітального ремонту вертольотів конструкції М.Л. Міля (за винятком ремонту головних редукторів та авіаційних двигунів) та робіт з переобладнання і модернізації.

Окрім замовлень від вітчизняних замовлень, підприємство здійснює і експортні замовлення. У жовтні 2020 року повідомлялося про ремонт багатоцільового гелікоптеру Мі-171 для Республіки Гана.

Мі-171 Гани після ремонту в Україні. Жовтень 2020. Фото: Spetstechnoexport

Мі-171 Гани після ремонту в Україні. Жовтень 2020. Фото: Spetstechnoexport

Загалом за угодою між Державним підприємством ДГЗП «СпецТехноЕкспорт» та Республікою Гана ДП «Конотопський авіаремонтний завод «Авіакон» відремонтував два таких гелікоптери.

Новини партнерів