В Міноборони розповіли про останні зміни в ВСУ

Зміни все торкнулися багатьох секторів ВСУ.

Про зміни розповіла заступниця міністра оборони Ганна Маляр в ефірі авторської програми Катерини Соляр “Перехресний допит” на 24 каналі, інформує Експерт.

“Потрібно розуміти, що фактично держава звернула увагу на ЗСУ тільки тоді, коли почалась війна. До 2014 року ми мали повну руїну”, – наголосила Маляр.

За її словами, швидко і відновити особовий склад, і зацікавити людей, і знайти механізм, яким повинен бути престижний роботодавець, дуже складно. Однак наразі є не тільки політична воля.

Частину реформ вже написали, частину – ухвалили, частину – вже почали реалізовувати. Рух змін, який набирає обертів, безпрецедентний у ЗСУ,
– зауважила Маляр.

Вона відзначила, що знає про ті проблеми, про які вказали аналітики фонду “Повертайся живим”. Міністерство оборони співпрацює із цією організацією.

Довідка. Відповідно до даних одного із найбільших фондів “Повертайся живим”, який допомагає нашим захисникам, 65% українських військових звільняються після свого першого контракту, адже мають великі можливості працевлаштування на цивільному ринку праці. Основні причини кадрових змін у війську – ставлення зі сторони армійської системи, якість менеджменту, лідерство та можливість кар’єрного зростання.

“Немає що заперечувати. Зі всіма висвітленими проблемами ми на сьогодні працюємо. Дуже добре про це знаємо і в жодному разі не приховуємо”, – додала заступниця глави Міністерства оборони.


Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии