Стало відомо, коли на Київщині завершиться навчальний рік

Більше половини шкіл Київщини завершать навчальний рік 31 травня.Голова Київської ОДА Руслан Кравченко повідомив, що Київська обласна військова адміністрація вжила всіх заходів, щоб забезпечити безпеку дітей під час навчання. Бо це головний пріоритет.

“Батьки, відправляючи дітей до школи, мають бути впевнені, що малеча в безпеці та комфорті. Йдеться насамперед про належно облаштовані укриття, якісну систему оповіщення про небезпеку, шляхи евакуації, системи вентиляції. Дата завершення навчального року визначена з урахуванням днів, коли діти через ворожі ракетні обстріли чи відсутність електроенергії не могли нормально навчатися.

1 червня розпочнуться канікули в 359 школах. Тривалість навчального року, дата його початку та закінчення під час воєнного стану визначаються законодавством. Однак кожен освітній заклад, зважаючи на безпекову чи епідеміологічну ситуацію, може самостійно вирішувати, коли відправляти дітей на канікули або ж починати навчальний рік. Через повномасштабну війну перед нами постали нові виклики. Частина шкіл Київщини розпочали офлайн-навчання в різний час, мали різну тривалість канікул протягом року, тому і рік закінчують по-різному – з 26 травня до 16 червня.

Так, 359 шкіл області завершать освітній процес 31 травня, 44 заклади – 26 травня, 220 шкіл – у період з 2 по 9 червня. 15 закладів розпочнуть канікули із 17 червня. Загалом в області 638 шкіл і кожна з них потребує індивідуального підходу. Вже починаємо працювати над підготовкою заходів безпеки до наступного навчального року”, – розповідає Руслан Кравченко.

Новини партнерів

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии