МВС України анонсувало зміни в іспитах для отримання прав: що нового

Оскаржити результати іспитів можна буде протягом 30 днів
В Україні планують змінити умови складання теоретичних і практичних іспитів для отримання водійського посвідчення. Про це розповів начальник Головного сервісного центру МВС Микола Рудик, повідомила пресслужба міністерства, пише Гордон.

Рудик наголосив, що центр – єдиний в Україні орган видавання водійського посвідчення – активно працює над тим, щоб удосконалити складання іспитів.

“Технічний прогрес рухається, і ми з ним. Цього року стоїть завдання змінити процедуру складання іспитів у сервісних центрах МВС. На меті – виключення фактора впливу екзаменаторів чи сторонніх осіб на результати іспитів, а також розширення інструментів для оскарження результатів”, – сказав Рудик.

Він перерахував такі нововведення:

запис на практичний іспит онлайн, завдяки якому кількість візитів можна скоротити до одного: талон попереднього запису можна буде отримати через сайт центру, а не лише через термінал у приміщенні, як зараз;оскаржити результати іспитів можна буде протягом 30 днів, а не трьох, як зараз;фіксацію складання іспитів розширять: можна буде почути й побачити з різних ракурсів усе, що відбувалося під час іспиту. У класах для теорії більше не буде “сліпих зон” і будуть фіксувати звук у приміщенні, а в автомобілях категорії В для практичних іспитів буде по два реєстратори, камера з кутом огляду салону на 360°;вправи на майданчику біля сервісного центру МВС на час воєнного стану поки спрощено – є лише рух за маршрутом. Усі маршрути затверджено МВС та військовими адміністраціями й опубліковано на сайті.Рудик додав, що в порядку складання іспитів для людей нічого не змінять.

“На теорії як було 20 питань і 20 хвилин – так і залишається. На практиці як було виконання руху за маршрутом – так і є”, – пояснив він.

Новини партнерів

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии