У Києві зменшили дозволену швидкість для електросамокатів

У Києві знизили дозволену швидкість для електросамокатів до 20 км/год.

У Києві усі сім операторів прокату електросамокатів вже знизили граничну швидкість до 20 км/год, повідомили у прес-службі Київської міськдержадміністрації з посиланням на заступника голови КМДА Костянтина Усова, інформує Експерт з посиланням на УНІАН.

Він нагадав, що Меморандумом, підписаним між КМДА та операторами прокату електросамокатів у Києві, передбачено обмеження максимальної швидкості з 35 км/год до 20 км/год. “Станом на 13 липня всі оператори цю вимогу виконали”, – заявив Усов.

За його словами, близько місяця з дати підписання Меморандуму триватиме повна імплементація всіх обмежень. “Окрім зниження граничної швидкості, вже чотири оператори з семи повноцінно ввели зони обмеження швидкості до 14 км/год та зони повної заборони руху. Система виконує такі дії автоматично, опираючись на GPS-сигнал. Інші три оператори мають відповідно налагодити свої карти найближчим часом”, – зазначив заступник голови КМДА.

Він також повідомив, що оператори вже частково промаркували самокати номерними знаками. Номери наносяться з обох сторін труби керма у форматі “літера і 4 цифри”, і кожен з операторів має свої унікальні серії: Bolt – A, В, С; Jet – J, Е; BikeNow – N; Kiwi – K; Scroll Bird – O, S; Zelectra – Т, Z; Vzhooh – V.

“Окрім того, місто вже почало отримувати перші великі дані та теплові карти від операторів щодо інтенсивності руху прокатних самокатів на вулицях і найпопулярніших місцях для старту-фінішу. Надалі ці дані будуть використані для оптимізації маршрутів громадського транспорту”, – додав Усов. Він також закликав повідомляти йому на службову електронну пошту про випадки перевищення дозволеної швидкості прокатними електросамокатами: usov.kostiantyn@kmr.gov.ua.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии