Стало відомо, коли представлять перший електромобіль від Ferrari

Італійський автовиробник Ferrari представить свій перший електромобіль в 2025 році. У програму електрифікації компанія хоче включити як дорожні машини, так і спортивні боліди.

Про плани щодо виходу Ferrari на ринок електрокарів розповів голова правління компанії Джон Елканн на загальних зборах акціонерів. Інших деталей топ-менеджер не розкрив. Про це повідомляє Експерт з посиланням на агентство Bloomberg.

Попередній генеральний директор Ferrari Луїс Камільєрі стверджував, що при ньому компанія не стане відмовлятися від двигунів внутрішнього згоряння. У 2019 він зазначав, що багатьом клієнтам бренду складно уявити собі повністю електрифікований автомобіль від італійського автогіганта. Через рік Камільєрі підкреслював, що Ferrari ніколи повністю не перейде на виробництво електромобілів і навряд чи досягне показника в 50% при його житті.

Камільєрі пішов у відставку в кінці 2020 року. Посада генерального директора і раніше є вакантною. Майбутній глава компанії розповість про плани Ferrari, в тому числі в області електрокарів, у 2022-му, зазначив Елканн.

Новости партнеров