На аукціоні продають Mercedes з пробігом понад 1,25 млн кілометрів (ФОТО)

Аукціонний будинок Bring a Trailer виставив на продаж Mercedes-Benz 1979 року випуску, який за свою 42-річну історію проїхав трохи більше 1,2 млн км.

Як йдеться в описі до лота, унікальний Mercedes-Benz 300TD 1979 року випуску проїхав 1,26 млн км, але при цьому знаходиться в досить непоганому стані. На момент публікації статті автомобіль готові забрати за 3 782 долара. Про це повідомляє Експерт з посиланням на Mmr.

Автомобіль Mercedes-Benz 300TD, забарвлений в колір Medium Red і має кілька перефарбованих елементів кузова, а також нечисленні відколи фарби. Невеликий косметичний ремонт буде потрібно також і салону. Є й кілька непрацюючих вузлів. Наприклад, несправні кондиціонер і круїз-контроль. При цьому в іншому до автомобіля немає ніяких претензій.

В описі до машини вдалося дізнатися, що її нинішній власник придбав універсал в 2006 році і з того часу Mercedes-Benz 300TD проїхав приблизно 240 тис. км. У рух цей екземпляр приводиться 3,0-літровим 5-циліндровим дизельним мотором, пару якому становить 4-ступінчастий “автомат”.

Новости партнеров