Новий рекорд: найбільший у світі пам’ятник бджолі відкрили в Запорізькій області

Минулих вихідних під час традиційного “Свята меду” у Веселівській громаді (Запорізька область) було відкрито найбільший пам’ятник бджолі.

Скульптура вже офіційно вважається рекордом України, проте організатори свята заявляють, що пам’ятних бджолі у Веселому є також найбільшим у світі, повідомляє Експерт з посиланням на SEEDS.

“Представниками книги рекордів України, відбулася фіксація нового рекорду України, а саме: офіційне відкриття найбільшої у світі скульптури бджоли. Зафіксовано результати: довжина бджоли – 7,1 метри, висота – 2,0 метри, ширина – 3,2 метри”, – повідомили у Веселівській селищній територіальній громаді.

Раніше найбільшим в Україні вважався пам’ятник бджолі, встановлений у селищі Маневичі (Волинська область). Висота цієї скульптури – 3,3 метра, довжина – 2,6 метра. Встановили її у 2018 році. Крім цього пам’ятники медоносним комахам встановлені у Тернополі (висота 2,5 метра, встановлено у 2010 році), на Закарпатті та Івано-Франківщині.

Нагадаємо, скоро у Києві встановлять пам’ятник борщу. Ініціатором появи такої скульптури є популяризатор української страви, кухар Євген Клопотенко. “Борщ – це культурне надбання українців, яке треба прославляти”, – вважає шеф-кухар.

У КМДА підтримали ідею популяризатора борщу. Наразі вирішується питання щодо місця розташування пам’ятника. 

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии