Стало відомо, як в 2021 році будуть підвищувати пенсію

Після березневої індексації пенсії кожен пенсіонер став в середньому отримувати більше на 185 гривень.

Також пенсію перерахували працюючим пенсіонерам в квітні, проте надалі на українців чекає ще декілька етапів індексації виплат. Про це повідомляє Експерт з посиланням на fbc.ua.

Згідно з постановою Кабінету міністрів України, вже з 1 липня 2021 року рівень мінімальної пенсії збільшиться до 1854 гривень. Це станеться у зв’язку зі збільшенням прожиткового мінімуму для непрацездатних українців з 1769 грн до 1854 грн.

Також підвищення пенсій варто очікувати в грудні. Тоді виплати зростуть до 1934 грн (пенсія збільшиться приблизно на 80 грн).

Крім цього, надбавка за додаткові роки стажу виросте на 80 копійок. Це стосуватиметься тих пенсіонерів, у яких стаж перевищує 35 років.

Нагадаємо, що в Пенсійному фонді України визначилися з банківськими установами, які виплачуватимуть пенсії з 1.09.2021 року. Всього їх 19, тому вибір буде.

Дуже важливо, щоб всі пенсіонери, які досі отримували пенсійні виплати у відділеннях «Укрпошти», вибрали для себе один з банків. Після цього потрібно зробити важливий крок – піти й відкрити рахунок, оформити картку або вибрати відділення для отримання грошей.

Новини партнерів