США створять посаду посла з особливих доручень в Арктиці

Зараз США в Арктиці мають «Арктичного координатора». Згодом ця посада має буде перетворена на посаду посла.Адміністрація Байдена створить посаду посла з особливих доручень для Арктичного регіону. Про це інформує Експерт з посиланням на The Washington Times.

Посол працюватиме з державними, місцевими та племінними урядами, а також іншими агенціями для просування політики США в регіоні, включаючи роботу зі зміни клімату.

«Мирний, стабільний, процвітаючий і готовий до співпраці Арктичний регіон має вирішальне стратегічне значення для Сполучених Штатів…», — сказав заступник спікера бюро Держдепу з міжнародних зв’язків із громадськістю Ведант Патель. Запровадження нової посади підлягає затвердженню Сенатом. Імена тих, хто може розглядатися на цю роль, поки що не повідомляються.

Останніми роками Росія розширила присутність своїх військових літаків і підводних човнів поблизу північного полюса. Китай також будує арктичні дослідницькі станції, і очікується, що він продовжить розширювати свій вплив в регіоні.

Зараз у США є лише посада «Арктичного координатора», яка буде перетворена на посаду посла. Сполучені Штати також є однією з восьми країн у всесвітній Арктичній раді, до якої також входять Данія, Канада, Норвегія, Швеція та інші країни.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии