В Мінцифри повідомили про спрощення умов для ІТ-компаній

В «Дія.City» спрощуються умови для ІТ-компаній на період воєнного стану – Федоров.В «Дія.City» спрощуються умови для ІТ-компаній на період воєнного стану, щоб стимулювати українську економіку. Про це повідомляє міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров в Telegram, інформує Експерт з посиланням на УНІАН.

«Крім економічної блокади росії, потрібно докласти максимум зусиль, щоб стимулювати українську економіку. Саме тому ми змінюємо умови унікального правового та податкового простору «Дія.City», щоб наша ІТ-галузь продовжувала активно розвиватися»,- йдеться в повідомленні.

Зміни, які зроблені в «Дія.City»:
Критерії резидентства максимально спрощені. На час воєнного стану компанії не позбавлятимуть статусу резидентів «Дія.City», навіть якщо вони не відповідатимуть критеріям: кількість співробітників, середня зарплата тощо. Це стосується як чинних резидентів, так і компаній, що прагнуть долучитися до «Дія.Сity».

Резидентам не потрібно буде подавати звіт про відповідність та незалежний аудиторський висновок до 1 січня року, наступного за мирним роком. Зазначається, що податкові умови «Дія.City» залишаються незмінними. «Подати заявку можна на порталі «Дія». Продовжуємо працювати та рухатися до нашої перемоги»,- підсумував Федоров.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии