Мобілізація жінок: що нового пропонують у Раді

В Україні планують скоротити перелік спеціальностей та професій жінок, які підлягатимуть військовому обліку.В Україні пропонують скоротити перелік військово-облікових спеціальностей або споріднених професій та видів діяльності жінок, які підлягатимуть військовому обліку. Про це повідомили на офіційному вебпорталі Верховної Ради, інформує Експерт з посиланням на Патріот Донбасу.

Такі скорочення ініціюють у законопроєкті №6482, оскільки у ВРУ ще вирішують, чи буде обов’язковою винятково спеціальність військової медикині, чи ще якісь. «Зараз тривають дискусії про те, чи це буде суто добровільно зі згоди жінок. Тобто пропонується надати можливість усім жінкам самим вирішувати, чи хочуть вони перебувати на військовому обліку, або ж це буде обов’язково щодо окремих військових спеціальностей», — наголосив нардеп Федір Веніславський, член Комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки, оборони й розвідки.

Варто зауважити, що вже нардепи подали до першого читання документ, у якому говориться про обов’язковий військовий облік для жінок, які мають військово-облікові спеціальності, споріднені з фахом військового медика.

«У комітеті точилися дискусії перед тим, як ми рекомендували Верховній Раді розглянути цей законопроект у першому читанні. Буде це одна військово-облікова спеціальність (військовий медик) або ще якісь, чи будуть усі добровільні, ми вирішимо між першим і другим читаннями», — підсумував Веніславський.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии