Офіцери РФ висміюють Шойгу через відсутність військового досвіду, — Британська розвідка

Шойгу нині перебуває осторонь російського керівництва, а оперативні командири безпосередньо інформують президента РФ Володимира Путіна про хід війни.Російські офіцери та солдати, які мають бойовий досвід, висміюють міністра оборони РФ Сергія Шойгу через його неефективне керівництво, абсолютно відірване від реальності. Цьому сприяють проблеми з наступом путінської армії в Україні, який загальмувався.

Про це у звіті повідомила розвідка Великої Британії. Її висновки опублікувало у Twitter міністерство оборони країни, інформує Експерт

.

«Шойгу, ймовірно, довгий час намагався позбутися своєї репутації людини, яка не має серйозного військового досвіду, оскільки більшу частину своєї кар’єри він провів у будівельному секторі та міністерстві з надзвичайних ситуацій», – зазначили у розвідці.

Звернули увагу також на зв’язок із публікаціями незалежних російських ЗМІ про те, що через проблеми, з якими Росія стикається у війні проти України, Шойгу нині перебуває осторонь російського керівництва, а оперативні командири безпосередньо інформують президента РФ Володимира Путіна про хід війни.

 

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии