КМДА звернулась до киян з важливим проханням

Влада Києва закликала містян не ігнорувати сигнали повітряної тривоги.У столиці залишається високий рівень небезпеки ракетних обстрілів. Міська влада закликає мешканців не ігнорувати сигнали повітряної тривоги та не порушувати правила комендантської години. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Комендантська година у столиці наразі триває з 23:00 до 5:00. В цей період забороняється перебувати на вулиці та в інших громадських місцях, переміщатися транспортом без перепустки або пішки. Виходити можна тільки щоб дійти до найближчого укриття.

Також у комендантську годину необхідно дотримуватися режиму світломаскування. Поворозник пояснив, що повітряна тривога оголошується тоді, коли сили Протиповітряної оборони сповіщають про рух ворожих літаків у напрямку повітряного простору України або ж є підтвердження запуску тактичних/балістичних ракет.

Точне місце влучання ракети та який саме населений пункт атакує літак, одразу визначити складно. Через це сирени вмикають щоразу, як з’являється загроза. «Для сповіщення киян про небезпеку місто використовує електросирену територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення Києва, яка сигналізує на всі райони міста. Також, із початком посилення військової агресії розроблені та працюють мобільні сервіси для оповіщення населення. Для користувачів додатку «Київ Цифровий» працює система оповіщення, яка попереджає про початок повітряної тривоги і її відбій. Також про тривогу та відбій сповіщає офіційний Telegram-канал КМДА. Не ігноруйте сигнали повітряної тривоги!» – сказав представник столичної влади.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии