В «Енергоатомі» розповіли про ситуацію на Чорнобильській та Запорізькій АЕС

В «Енергоатомі» повідомили, що ситуація на Чорнобильській та Запорізькій АЕС погіршується.Керівник ДП «НАЕК «Енергоатом» Петро Котін повідомив, що ситуація на Чорнобильській та Запорізькій АЕС погіршується, інформує Експерт з посиланням на УНІАН.

«Ситуація і на Чорнобильській АЕС, і в Енергодарі, на жаль, не змінюється. Я б сказав, що вона погіршується, і в Чорнобилі і на Запорізькій АЕС», — зазначив Котін. Він пояснив чому представники МАГАТЕ, які зараз перебувають в Україні, не можуть поїхати на Чорнобильську АЕС чи Запорізьку АЕС.

«Я думаю, що таких планів в них немає на сьогодні, тому що там дуже небезпекова зараз ситуація. І ні ми, українська сторона, і також міжнародні організації, такі, як ООН, не можемо надати гарантій безпеки високих керівників МАГАТЕ, які могли б туди поїхати», — сказав керівник «Енергоатом».

Котін висловив сподівання, що переговори щодо гарантування безпеки на АЕС, в яких директор Міжнародного агентства атомної енергетики Рафаель Маріано Ґроссі особисто візьме участь, дадуть свої позитивні результати.

«Але ми знаємо, що Ґроссі зараз в Україні, і він рухається в напрямку зустрічі. Я думаю, що на цьому тижні, в рамках цієї зустрічі, будуть деякі результати досягнуті по забезпеченню безпеки, в першу чергу, на Чорнобильській станції, і на Запорізькій станції. На це ми сподіваємось», — підсумував Котін.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии