В Україні випустили нове авто

В Україні випустили новий паливозаправник, який працюватиме на об`єктах силової структури.Завод Спецтехніки Техкомплект виготовив нову автоцистерну з об’ємом 11 куб.м і 2 вузлами видачі палива. Про це повідомляє MMR з посиланням на прес-службу виробника, інформуює Експерт.

Як зазначається, чергова автоцистерна від Техкомплект працюватиме на об`єктах силової структури. Виготовлено новий бензовоз з 2-секційною цистерною 11 м3 на IVECO Eurocargo ML 180-25 4X2 BL.

«Особливість конструкції цього автопаливозаправника – два вузла видачі та обліку палива, щоб одночасно можна було заправити одразу два автомобіля. Кожний вузол розташовано окремо, безпосередньо під секцією цистерни», – йдеться у повідомленні.

Даний автопаливозаправник призначений для перевезення рідких нафтопродуктів щільністю до 860 кг/м3, і навіть заправки транспортних засобів через лічильник; зливу нафтопродуктів самопливом зі своєї цистерни в ємність, розташовану нижче за рівень цистерни; зливу нафтопродуктів насосом, що встановлений на автоцистерні. Може бути виготовлений одно-, двосекційною.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии