Окупанти забрали на війну майже всіх чоловіків з «ДНР», — СБУ

У Службі Безпеки України повідомили, що російські загарбники примусово забрали на війну майже всіх чоловіків з «ДНР». Тому тепер це псевдоутворення називають «ЖНР» («Жіноча народна республіка» – прим.). Про це СБУ розповів полонений загарбник, якого «мобілізували» у тимчасово окупованій Донецькій області, інформує Експерт з посиланням на Службу Безпеку України.

«Нам не до политики, мы рабочие люди, работали… А нас призвали практически 100% мужского населения! Знаете, как сейчас «ДНР» обзывают? «ЖНР»! Там мужчин практически не осталось», – розповідає чоловік, радіючи, що потрапив в полон і залишився живим.

Окупант запевняє, що ніколи не почував себе частиною російської армії через погане ставлення військових рф. «Нас бросили в Стеблянке без связи, без ничего. Командование у нас, я бы не сказал, что было сильно корректное. Именно командир батальйона практически постоянно был в нетрезвом состоянии», — каже затриманий.

Також він розповідає, що командири стріляли під ноги «ДНРівцям», якщо їм щось не подобалось. Тепер затриманий дає свідчення СБУ, викриваючи злочини ворога.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии