Американські технології впливають на хід війни в Україні — The Washington Post

Журналіст The Washington Post поспілкувався з українськими військовими та представниками компанії-розробника програмного забезпечення Palantir, щоб з’ясувати, як штучний інтелект та дані супутників їм допомагають.Подібний цифровий спосіб війни забезпечує ЗСУ перевагу над російською армією, незважаючи на різницю в силах та засобах, інформує Експерт з посиланням на The Washington Post.

За допомогою розробок, наданих американською компанією Palantir, українські військові можуть аналізувати розстановку сил у битвах, прицілюватися та атакувати позиції російської армії різними засобами, пише газета.

Дрони проводять дорозвідку, дані надходять у систему, і програма розраховує завдані ворогові збитки. Цифровий спосіб війни забезпечує Україні перевагу над росіянами, попри різницю в силах і засобах на користь останніх.

💬«Могутність просунутих алгоритмічних бойових систем настільки велика, що перевагу, яку вона дає, можна порівняти з перевагою тактичної ядерної зброї над конвенційною. Широкий загал часто недооцінює цей параметр, але наші противники вже усвідомили помилковість такого підходу», — зазначає в коментарі виданню Алекс Карп, директор компанії Palantir, яка розробляє програмне забезпечення.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии